ИДЕТ НАБОР - НОВАЯ ГРУППА ПИШУЩЕЙ ЖУРНАЛИСТИКИ ПРИСТУПАЕТ К ЗАНЯТИЯМ УЖЕ 29 ИЮНЯ! Подать заявку

Понедельник, 04 июля 2016 09:00

Відбулося грандіозне Весілля Переможця

Автор

Найкращі фахівці весільної індустрії об’єдналися та створили казкове весілля герою АТО, яке відбулося в Києві 24 червня.

Якщо живеш чесно і вибираєш, що підказує серце, життя  подарує тобі найкраще. Обов’язково. Є люди, які живуть  довге сіре життя, в своєму тихому сірому, затхлому болотці, не наважуючись  поткнути з нього носа.  А є інші. Сильні,  сміливі й сонячні. Здатні діяти, вести за собою і зігрівати інших. Здатні долати перешкоди і у всьому знаходити позитив. 

З одним таким хлопцем, Віктором Кардашем, керівник весільного агентства MIAWEDDING Міла Бригинець познайомилася на презентації проекту каналу «1+1» і журналу VIVA «ПЕРЕМОЖЦІ». Проект представив історії 18 героїв незалежної України. Героїв, які пройшли війну, захищаючи нашу державу. Вони втратили кінцівки, але зберегли найголовніше: оптимізм, силу волі й снагу до життя. Учасник проекту Вітя Кардаш, заручившись  підтримкою телеведучої Соломії Вітвіцької, -  освідчився своїй коханій Олі, просто на  презентації проекту «ПЕРЕМОЖЦІ».

Це щире і зворушливе освідчення  розчулило керівника весільної агенції MIAWEDDING Мілу Бригинець, і вона запропонувала закоханим взяти на  себе  організацію їхнього весілля на  благодійних засадах. Так виникла ідея реалізувати благодійний проект «ВЕСІЛЛЯ ПЕРЕМОЖЦЯ».

На підготовку весілля року було не так багато часу, тому команда MIAWEDDING працювала майже 24 години на добу, адже «ВЕСІЛЛЯ ПЕРЕМОЖЦЯ» мало бути неперевершеним.

Довгоочікувана подія трапилася у літню спеку, але закоханим було однаково – дощ на вулиці чи палюче сонце, вони так давно мріяли про цей день, що не звертали уваги на погодні умови.

24 червня в Perfect Place відбулося грандіозне «ВЕСІЛЛЯ ПЕРЕМОЖЦЯ». Віктор і Оля освідчилися у найромантичнішому місці столиці, на березі Дніпра, в самому серці Києва. Але, як відомо, краси  не  буває забагато, і навіть найкрасивішу локацію можна перетворити у просто казкову, якщо докласти  зусиль і таланту. Над  декоруванням і флористичним оформленням весілля почаклувала флорист Ганна Оксимець і декоратори компанії Savanna Decor.

Серед зіркових гостей були: Соломія Вітвіцька, Оксана Стебельська та Роман Кука з гурту «Українські Барви». До речі, також на весілля приїхала зірка-сюрприз Наталія Бучинська. Молодята не знали, що MIAWEDDING домовилися про святковий виступ їх улюбленої української співачки, тому розчулилися, коли вона подарувала їм пісню.

Ми живемо в час підйому волонтерського руху в Україні й виявилося, що весільна галузь не є виключенням. На благодійних засадах до проекту долучилися найкращі фахівці весільного світу України.

Запрошення на  весілля надала MG studio, дизайнер Ліля Братусь пошила чудову сукню для нареченої, костюм нареченому під час Ukrainian battle of tailors («Битви Кравців»), що проходила в рамках Ukrainian Fashion Week,  створив  дизайнер чоловічих костюмів Олександр Ігнатьєв, а щоб подарувати  парі  омріяний романтичний круїз,  свої зусилля об’єднали керівник Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук, відомий піаніст Олексій Ботвінов, та керівник туроператора Express-Voyage Лариса Слободян. За кейтеринг відповідали «Знак Якості», а за кенді-бар — Mr.Sweet. Розважали гостей ведучі Andreas&Moskin.  Ще один гарний помічник проекту – Знак Соціальної Відповідальності. Та особлива подяка весільним фотографам – Валентину Христичу, Андрій Заболотний та відеографам із Ever Green Studio.

О курсах

Это курсы пишущей журналистики. Мы расскажем обо всех стилях журналистики, поделимся многими секретами и лайфхаками от опытных журналистов и редакторов.

Курс расчитан как на новичков, так и на начинающих журналистов и студентов-выпускников.

© 2019 Курсы журналистики №1 в Киеве. Все права защищены

Контакты

(097) 481-67-63

(095) 356-65-44

info@authors.com.ua